Ловіть момент, щоб спробувати унікальну доглядову косметику з самого океану від французького бренду ALGOTHERM. З 15 до 28 січня ми пропонуємо вам вигідну знижку 14% на різноманітні лінійки, що дозволять з різних сторін протестувати та відчути всі переваги бренду.

Знижка діє на лінійки: ALGOESSENTIAL, ALGOHYDRA, ALGOSENSI

ALGOESSENTIAL – ОЧИЩЕННЯ Й ТОНІЗАЦІЇ

Очищення та ексфоліація шкіри на регулярній основі є частиною будь-якої програми догляду. Процедури очищення та тонізації ALGOTHERM повністю задовольняють потреби будь-якого типу шкіри на цьому етапі. А також є ідеальним способом підготовки шкіри до нанесення наступних доглядових продуктів.

ALGOHYDRA – ЗВОЛОЖУЮЧА СИЛА МОРСЬКИХ ВОДОРОСТЕЙ

Вік, коливання погоди та деякі засоби з абразивними частинками пошкоджують шкіру і роблять її більш сухою, тьмяною та грубою. Дослідницька лабораторія Algotherm вибрала морські водорості з незвичайними зволожуючими властивостями із самого серця Бретані.

ALGOSENSI – ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ТА РЕАКТИВНОЇ ШКІРИ

Лінія ALGOSENSI призначена для відновлення комфорту і м’якості шкіри, вона поєднує в собі дві унікальні водорості, що мають заспокійливу дію: буру морську водорость Ламінарія Охролеука (лат. Laminaria Ochroleuca) і червону мікроводорість Порфірідіум Круентум (лат Por. Лінія по догляду за шкірою ALGOSENSI має гіпоалергенну формулу, яка спеціально розроблена для делікатної шкіри, яка потребує зволоження та захисту.