Умови повернення товару

Можливості повернення (обміну) Товару

  1. При бракованої упаковці Товару (в момент придбання).
  2. Протягом 14 календарних днів, якщо Товар не було використано і не пошкоджена цілісність упаковки Товару, комплектність, наявність ярлика / пломби (представник Продавця, вивчивши цілісність упаковки, комплектність товару, споживчі властивості, приймає рішення щодо можливості повернення / обміну товару).
  3. Виробничий брак Товару (протягом гарантійного терміну).

Повернення (обмін) Товару можливий лише при наявності у Покупця розрахункового документа, що підтверджує покупку, дату покупки (чек, накладна). Крім того, Покупцем повинні були бути дотримані відповідні умови зберігання Товару.

Покупець погоджується з тим, що придбаний ним Товар належної якості не підлягає поверненню (обміну) в наступних випадках:

  1. Від дати придбання Товару пройшло більше 14 календарних днів (крім випадків виробничого браку);
  2. Від дати придбання Товару не минуло 14 календарних днів, але товар був у вживанні, втрачений його товарний вид і / або споживчі властивості, відсутні ярлики / пломби і т.д.
  3. Товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції).

Просимо звернути увагу, що згідно з нормами Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року, парфюмерно-косметичні товари належної якості не підлягають поверненню або обміну.

Так само, до товарів відповідної якості, що не підлягають обміну (поверненню), відносяться: предмети санітарної гігієни, гребінці, гребені і масажні щітки, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру і деякі інші товари.