Про компанію G&P Group

Logo_G&P_GroupКомпанія G&P Group – ексклюзивний представник брендів професійної косметики Algotherm, Institut Esthederm, а також офеційний представник MessoRelle в Україні.

Компанію було засновано в 2010 році Ольгою Гужик и Юлією Поляковою. Перший бренд, з яким вони почали працювати, був французький бренд Institut Esthederm. Через кілька років роботи Україна потрапляє в п’ятірку найуспішніших країн з продажу косметики бренду и залишається там досі.

У 2018 році було прийнято рішення укласти договір з першим брендом альготерапії в світі – Algotherm. Через кілька місяців роботи і знайомства з продуктом, ми виходимо на новий рівень співпраці, стаючи ексклюзивними представниками Algotherm в Україні.

G&P Group є постійним учасником провідних заходів, присвячених косметології і естетичній медицині. Щороку ми буваємо на IMCAS (International Master Course on Aging Science) в Парижі, а також на головних виставках та форумах в Україні.

Косметологічна освіта, навчання, підвищення професійних навичок – важлива частина нашої роботи. Щороку ми організовуємо майстер-класи тренерів і вчених Institut Esthederm для українських косметологів. Крім того, проводимо презентації, семінари, вебінари, надаємо інформаційну підтримку онлайн і офлайн.

Засновники і співробітники G&P Group дотримуються екологічних поглядів, активно впроваджуючи їх в життя і роботу. В 2019 був вперше проведений семінар «Навіщо косметологу утилізувати тару?» і введена програма лояльності для косметологів, які повертають компанії порожню тару з-під косметики. Ми також сортуємо відходи в нашому офісі на вул. Краківська, 7, а після здаємо на утилізацію.

У 2019 ми почали проводити благодійні барахолки з метою збору коштів для компанії On3Wheels, які допомагають людям з обмеженими можливостями підніматися в гори і подорожувати.

Подорожі – окремий пункт роботи G&P Group. Щороку найуспішніших українських косметологів ми супроводжуємо в поїздку в кращі місця Франції та України. Ми вже побували в Нормандії, політали на вертольоті над Провансом, пройшли прекрасний оздоровчий курс в Edem Resort Medical & SPA (Україна) і готуємо нові напрямки та ідеї.

Не менше пригод і у команди G&P Group. Тільки в 2019 році ми встигли піднятися на найвищу точку України – Говерлу (не вперше) і побувати в Будапешті. На сьогоднішній день в компанії працює 32 людини.