Algotherm – жива косметика для живих, чуйних, щирих і в той же час сильних і харизматичних жінок. Деякі з них стають нашими Персонами – амбасадорами цінностей бренду.

Ми не робимо строгих планів і довгих розрахунків, а просто запрошуємо до свого кола шанувальників альготерапії тих дівчат, якими захоплюємося, і які надихають нас. Ми чекаємо від них виключно чесної реакції, а вже солідарність – потім. І тому ми раді кожному позитивному відгуку, яким з чистим серцем можемо поділитися з вами!

Дивіться, як все просто

Ми бачимо прекрасну дівчину. Ми в захваті від її чарівності, сили особистості, харизми. Ми запрошуємо її до себе, вивчаємо її смаки і її шкіру, проводимо процедуру і даруємо косметичні засоби Algotherm. Ми чекаємо…

А що потім?

Перші враження ми дізнаємося відразу після процедури, коли наша Персона виходить в прямий ефір через свій інстаграм і всім-всім – і нам, і своїм дописувачам – розповідає, чи сподобалася їй альготерапія. Потім отримуємо відгуки через соціальні мережі. Потім беремо інтерв’ю.

Наші Персони це…

А також наші тепер вже подруги, однодумниці і, зрозуміло, наші музи: Оля Шурова, Василіса Фролова, Ноа Кременчуцька, Мирослава Ульянина, Анна Цукур, Дарина Альошкіна, Наталя Каменська.

Ноа Кременчуцька: «Косметика необхідна не тільки для краси…

Дарія Альошкіна: інший світ краси

Оля Шурова: «Я отримую сили та енергію від природи, підживлююсь нею…»

Ноа Кременчуцька: «Обличчя дякує мені за те, що я знайшла час на догляд»

Мирослава Ульяніна: «Легка текстура продукції, натуральність ароматів для мене дуже важливі, як і легкість…»

Василиса Фролова: «Крем для догляду навколо очей Marine Life – це найкращий крем в моєму житті. Я його фанат»

Анна Цукур: «Я прагну до того, щоб кожен розумів своє тіло, адже воно є індивідуальним і прекрасним»