Доставка та оплата

Доставка кур’єром

Доставка по м.Києву нашим кур’єром – безкоштовна.

При оформленні замовлення до 12:00 – доставка по місту Києву здійснюється у той же день. Доставка замовлень прийнятих пізніше можлива лише на наступний робочий день.

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур’єром залишайтесь на зв’язку за Вашим контактним номером телефону.

Кур’єр обов’язково надасть Вам товарну накладну. Після оплати замовлення, будь ласка, перевірте вміст Вашого заказу у присутності кур’єра, звірившись із накладною. У разі, якщо доставлений товар не буде відповідати Вашому замовленню, кур’єр на Ваше прохання забере товар і поверне внесені за нього грошові кошти.

Самовивіз

У м.Київ за адресою вул. Краківська 7 працює точка самовивозу. Щоб забрати свою покупку в день замовлення, Вам необхідно оформити її до 17:00.

Самовивіз здійснюється щодня з понеділка по п’ятницю в години роботи офісу з 9:30 до 17:30.

Нова Пошта

Доставка до відділення – безкоштовно.

Час доставки компанією «Нова пошта» Вашого замовлення в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих діб. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про дату та час прибуття товару в пункт призначення.

Зверніть увагу! За умови доставки до складу компанії «Нова пошта» замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається відправнику! Отримати замовлення може лише людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При отриманні посилки при собі слід мати дійсний  документ, що посвідчує особу одержувача!

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії «Нова пошта» Ви можете відстежити своє замовлення.

За умови замовлення через компанію «Нова пошта», ми працюємо лише за 100% передоплати за замовлення, з метою запобіганню ризиків повернення продукції. Процес повернення продукції вимагає тривалого часу, що може викликати псування продукції через неналежне його зберігання, коливання температурних режимів, крадіжку, псування товарного вигляду упаковки тощо.

Оплата

Ви можете сплатити своє замовлення, відправивши гроші за реквізитами, які надасть Вам менеджер.