ДОСТАВКА В ПЕРІОД ВІЙНИ

Дорогі наші українці, ми завжди на зв’язку і будемо раді підтримати здоров’я Вашої шкіри вдома та за кордоном!

Доставка можлива як по Україні, так і в країни ЕС.

Перевізник в Україні – Нова пошта.

Доставка відбувається згідно мапи працюючих відділень. Відправка по Україні відбувається з міста Київ.

Доставка БЕЗКОШТОВНА.

Також в Києві можливі самовивіз та кур’єрська доставка замовлень з понеділка по п’ятницю.

Перевізник в країни ЕС – PACKETA.

Кур’єрською службою PACKETA відправка можлива в наступні країни:

Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Швеція, Данія, Нідерланди, Бельгія, Німеччина, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Словенія, Болгарія, Греція, Боснія та Герцоговина, Італія, Франція, Іспанія, Португалія

Відправка по країнам ЕС відбувається зі складу в Угорщині.

При замовленні від 100 євро – доставка БЕЗКОШТОВНА, до 100 євро – плюс 10 євро до Вашого замовлення.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером: +380684725068 +380506253803

Ми обов’язково переможемо і разом відбудуємо країну мрії! ♥️​

Доставка та оплата

Доставка кур’єром

Доставка по м.Києву нашим кур’єром – безкоштовна.

При оформленні замовлення до 12:00 – доставка по місту Києву здійснюється у той же день. Доставка замовлень прийнятих пізніше можлива лише на наступний робочий день.

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур’єром залишайтесь на зв’язку за Вашим контактним номером телефону.

Кур’єр обов’язково надасть Вам товарну накладну. Після оплати замовлення, будь ласка, перевірте вміст Вашого заказу у присутності кур’єра, звірившись із накладною. У разі, якщо доставлений товар не буде відповідати Вашому замовленню, кур’єр на Ваше прохання забере товар і поверне внесені за нього грошові кошти.

Самовивіз

У м.Київ за адресою вул. Краківська 7 працює точка самовивозу. Щоб забрати свою покупку в день замовлення, Вам необхідно оформити її до 17:00.

Самовивіз здійснюється щодня з понеділка по п’ятницю в години роботи офісу з 9:30 до 17:30.

Нова Пошта

Доставка до відділення – безкоштовно.

Час доставки компанією «Нова пошта» Вашого замовлення в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих діб. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про дату та час прибуття товару в пункт призначення.

Зверніть увагу! За умови доставки до складу компанії «Нова пошта» замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається відправнику! Отримати замовлення може лише людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При отриманні посилки при собі слід мати дійсний  документ, що посвідчує особу одержувача!

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії «Нова пошта» Ви можете відстежити своє замовлення.

За умови замовлення через компанію «Нова пошта», ми працюємо лише за 100% передоплати за замовлення, з метою запобіганню ризиків повернення продукції. Процес повернення продукції вимагає тривалого часу, що може викликати псування продукції через неналежне його зберігання, коливання температурних режимів, крадіжку, псування товарного вигляду упаковки тощо.

Оплата

Ви можете сплатити своє замовлення, відправивши гроші за реквізитами, які надасть Вам менеджер.