ALGOMASK
SKU: V922001

Поживна маска «Кокон»

(50 мл)
Новинка

1,063 

Артикул: V922001 Категорія:

Маска кремової текстури живить та відновлює пружність шкіри, забезпечуючи їй максимальний комфорт. Сприяє зменшенню видимих ​​зморшок, посиленню захисних функцій і поліпшенню гідротації шкіри. Тон шкіри стає більш рівномірним та гладким. Завдяки своїй насиченій текстурі ідеально підходить для зрілої шкіри. Щоб підвищити ефективність корисних інгредієнтів маски, її можна наносити перед сном.

Поради щодо використання

Нанести тонким або середнім шаром на чисту шкіру. Залишити на 5-10 хвилин, потім змити. Використовувати 2-3 рази в тиждень.

Тип шкіри

Для всіх типів шкіри

Тестування ефективності

Живить шкіру: 97% Залишає приємні відчуття на шкірі: 90% Вирівнює колір обличчя: 84% Ревіталізує шкіру: 83% Ступінь задоволеності. Тестування проводилося протягом 21 дня в фокус-групі серед добровольців у віці від 18 до 70 років з різними типами шкіри, що використовували живильну маску «Кокон» два рази в тиждень.

Додаткові інгредієнти та активні компоненти

червона морська водорість Каппафікус Алвареззі (Kappaphycus Alvarezii), масло ши.

Наші активні водорості

Водорость Карагенан

Незважаючи на те, що цей тип водоростей відносять до червоних водоростей, існують також його зелені та жовті види. Желеподібна та трубчаста водорість, яка нагадує корал. Зустрічається в Азії та у Тихому океані.

Усі водорості

> Назва

Go to Top