ALGOMASK
SKU: V922001

Поживна маска «Кокон»

(50 мл)
New

1 088

Артикул: V922001 Категорія:

Маска кремової текстури живить та відновлює пружність шкіри, забезпечуючи їй максимальний комфорт. Сприяє зменшенню видимих ​​зморшок, посиленню захисних функцій і поліпшенню гідротації шкіри. Тон шкіри стає більш рівномірним та гладким. Завдяки своїй насиченій текстурі ідеально підходить для зрілої шкіри. Щоб підвищити ефективність корисних інгредієнтів маски, її можна наносити перед сном.

Usage tips

Нанести тонким або середнім шаром на чисту шкіру. Залишити на 5-10 хвилин, потім змити. Використовувати 2-3 рази в тиждень.

Type of skin

Для всіх типів шкіри

Efficiency testing

Живить шкіру: 97% Залишає приємні відчуття на шкірі: 90% Вирівнює колір обличчя: 84% Ревіталізує шкіру: 83% Ступінь задоволеності. Тестування проводилося протягом 21 дня в фокус-групі серед добровольців у віці від 18 до 70 років з різними типами шкіри, що використовували живильну маску «Кокон» два рази в тиждень.

List of complementary actives and ingredients

червона морська водорість Каппафікус Алвареззі (Kappaphycus Alvarezii), масло ши.

Our assets

Водорость Карагенан

Незважаючи на те, що цей тип водоростей відносять до червоних водоростей, існують також його зелені та жовті види. Желеподібна та трубчаста водорість, яка нагадує корал. Зустрічається в Азії та у Тихому океані.

View all algaes

> Назва

Go to Top