SKU:

Тревел набір AlgoEclat: лімітована версія!

(30 ml, 15 ml, 15 ml)
РозпродажСпеціальна пропозиція

2,442 

Спеціальна лімітована пропозиція від ALGOTHERM: при купівлі сироватки Oxybooster - два засоби (денний та нічний крем) тревел версії ви отримуєте в подарунок!

Сироватка Oxybooster - захисна дія «3-в-1»

Cироватка з інноваційною та запатентованою технологією забезпечує захист від агресивних чинників (стрес, перевтома і забруднення), має антиоксидантну дію і насичує шкіру киснем. В результаті застосування зменшуються перші ознаки старіння, шкіра насичена киснем і відновлено її природне сяйво. Засіб має ультралегку текстуру з технологією ReoBulle ™ (гелевидні краплі олії, що тануть).

Денний крем Oxybooster - ефект "кубика льоду"

Денний крем-гель захищає клітини шкіри від синього світла, випромінюваного екранами, а також є справжнім щитом від брудних мікрочастинок навколишнього середовища. Засіб повертає шкірі стан комфорту відразу після нанесення, зволожує, зменшує ознаки передчасного старіння і має антиоксидантну та протизапальну дію, знижуючи чутливість шкірних рецепторів і усуваючи почервоніння. Крем також має ефект «кубика льоду», який тонізує та розгладжує шкіру після пробудження, надаючи їй свіжий, сяючий вигляд.

Нічний крем Oxybooster - ефект «10-годинного сну»

Крем повертає шкірі стан комфорту відразу після нанесення. Засіб пом'якшує і живить шкіру, сприяє регенерації та відновлює епідермальний бар'єр, нейтралізує дію вільних радикалів. Надає заспокійливу, протизапальну і протинабрякову дію, відновлює природне сяйво особи. Вранці, після пробудження, шкіра стає еластичною і м'якою, обличчя виглядає свіжим і відпочилим, ніби ви проспали 10 годин.

Поради щодо використання

Тип шкіри

Для всіх типів шкіри

Тестування ефективності

Додаткові інгредієнти та активні компоненти

Програма догляду

> Назва

Go to Top