SKU: V921412

Нічний крем Oxybooster

(50 мл)
Новинка

2,495 

Артикул: V921412 Категорії: ,

Ефект «10-годинного сну»
Крем повертає шкірі стан комфорту відразу після нанесення. Засіб пом'якшує і живить шкіру, сприяє регенерації та відновлює епідермальний бар'єр, нейтралізує дію вільних радикалів. Надає заспокійливу, протизапальну і протинабрякову дію, відновлює природне сяйво особи. Вранці, після пробудження, шкіра стає еластичною і м'якою, обличчя виглядає свіжим і відпочилим, ніби ви проспали 10 годин.

Дерматологічно та офтальмологічно протестовано - гіпоалергенний засіб - БЕЗ парабенів

Призначення:
Інтенсивний догляд для профілактики старіння шкіри та корекції перших вікових змін, зволоження, живлення і захисту шкіри.

Поради щодо використання

Засіб надає більш видимий результат при попередньому охолодженні в холодильнику. Щовечора після очищення шкіри наносьте засіб на обличчя і шию легкими рухами.

Тип шкіри

Для молодої шкіри (догляд за шкірою обличчя 20+)

Тестування ефективності

  • Захист шкіри від шкідливого впливу токсинів, від пошкоджень і фотостаріння, викликаних синім (HEV) світлом - 100%
  • Ефективно усуває сліди втоми, покращує колір обличчя - 91%
  • Інгредієнти натурального походження - 96%
Тестування проводилося протягом 28 днів у фокус-групі з добровольців у віці від 25 до 45 років з використанням нічного крему два рази в день.

Додаткові інгредієнти та активні компоненти

Антиоксидантна та протизапальна дію: комплекс ALGOECLAT (синьо-зелена морська водорість Спіруліна Spirulina Platensis + екстракт шандри звичайної); Антистресова дію: Запатентований комплекс ACTIVE OLIGO SKIN на основі морської води Іруаза (Франція); Живлення: масло ши; Зволоження: гіалуронова кислота; Антиоксидантна дія: вітамін Е; Пом'якшувальна і регенеруюча дія: масло насіння соняшнику

Програма догляду

> Назва

Go to Top