ALGOCEAN
SKU: V922422

Морське масажне масло

(100 мл)

1,202 

Морське масажне масло використовується і як самостійний засіб, і для використання в комплексі з масажем, який сприяє розщепленню підшкірних жирових відкладень, створює лімфодренажний ефект і активізує виведення зайвої рідини з міжклітинного простору. Засіб відмінно зміцнює, дбайливо відновлює і добре вирівнює рельєф шкіри.

У комплексі з масажем масло підтягує проблемні ділянки, коригує силует фігури, усуває «апельсинову кірку» і запобігає її повторному утворенню. Засіб швидко вбирається, не забиває пори. Його живильна формула ідеально підходить для сухої шкіри.

ДЕРМАТОЛОГІЧНО ПРОТЕСТОВАНО - БЕЗ ПАРАБЕНІВ - БЕЗ ФЕНОКСІЕТАНОЛУ

 

Поради щодо використання

Після основної процедури догляду за тілом (бальнеотерапія, обгортання, сауна, хамам, воскове обгортання) засіб наноситься масажними рухами, при цьому приділяється особлива увага сухим ділянкам шкіри (коліна, лікті, п'яти). Рекомендований до використання під час масажу або в поєднанні зі скрабом «Сіль і цукор» для тіла.

Тип шкіри

Для всіх типів шкіри

Тестування ефективності

  • Пом'якшує шкіру: 95%
  • Дарує шкірі сяйво: 86%
  • Надає еластичність: 95%
  • Живить шкіру: 82%
Протестовано протягом 28 днів на фокус-групі з добровольців від 23 до 67 років з нормальною та сухою шкірою, які застосовували Морське масажне масло двічі на день.

Додаткові інгредієнти та активні компоненти

Крітмум морський (морський фенхель) (Тонізує), Гіалуронова кислота (Зволожує), Масло Аргана (Омолоджує), Олія рисових висівок (Пом'якшує)

Програма догляду

> Назва

Go to Top