Головна>Обличчя>Денний догляд>Денний крем-гель Oxybooster
SKU: V921411

Денний крем-гель Oxybooster

(50 мл)
New

2 291

Артикул: V921411 Категорії: ,

Денний крем-гель захищає клітини шкіри від синього світла, випромінюваного екранами, а також є справжнім щитом від брудних мікрочастинок навколишнього середовища. Засіб повертає шкірі стан комфорту відразу після нанесення, зволожує, зменшує ознаки передчасного старіння і має антиоксидантну та протизапальну дію, знижуючи чутливість шкірних рецепторів і усуваючи почервоніння.

Крем також має ефект «кубика льоду», який тонізує та розгладжує шкіру після пробудження, надаючи їй свіжий, сяючий вигляд.

Дерматологічно та офтальмологічно протестовано - гіпоалергенний засіб - БЕЗ парабенів

Призначення:
Для зволоження, підвищення тонусу і захисту шкіри від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Usage tips

Засіб надає більш видимий результат при попередньому охолодженні в холодильнику. Щоранку наносьте засіб на обличчя і шию легкими, що не розтягують шкіру, рухами.

Type of skin

Для всіх типів шкіри

Efficiency testing

  • Забезпечує тривале зволоження, роблячи шкіру свіжою: 83%
  • Усуває ознаки втоми шкіри, відновлює сяйво шкіри - 95%
  • Інгредієнти натурального походження - 96%
Тестування проводилося протягом 28 днів у фокус-групі з добровольців у віці від 25 до 45 років з щоденним використанням денного крем-гелю.

List of complementary actives and ingredients

Антиоксидантна та протизапальна дію: комплекс ALGOECLAT (синьо-зелена морська водорість Спіруліна Spirulina Platensis + екстракт шандри звичайної); Захист (ефект «другої шкіри»): високомолекулярний аніонний полісахарид Pollustop®; Антистресова дія: Запатентований комплекс ACTIVE OLIGO SKIN на основі морської води Іруаза (Франція); Зволоження: гіалуронова кислота, інулін

Care program

> Назва

Go to Top