«Біохакери від косметології» – як це працює?

У комп’ютерному світі хакери займаються «зломом» найскладніших комп’ютерних програм і систем. У біохакінга завдання – ще більш хитре, оскільки він має справу з системами організму людини. Але це все-таки не бездумне втручання, а швидше – переналагодження життєвих ресурсів на всіх рівнях, виходячи з індивідуальних даних і потреб кожного організму.

Навіщо? Звичайно, заради молодості і краси. А отже – якості і тривалості життя в цілому.

Завдання біохакінгу як підходу до здоров’я – максимально ефективно і тривало використовувати власні ресурси організму (кажуть, що кожен з нас потенційно досконалий!). Тому всі методи біохакінгу, в тому числі косметологічного, націлені на age manegement. За допомогою цього підходу вчені намагаються перевиховати організм (і шкіру) на максимально тривалу молодість. І, відповідно, красу. Без сумнівів, фізіологічний стан організму – взаємопов’язаний з розумовою діяльністю і емоційним життям людини – і навпаки. Не завжди причинно-наслідкові зв’язки виглядають прямими і зрозумілими, але тим цікавіше проводити це «налагодження». Особливо, коли воно дійсно дає вражаючі результати.

Біохакінг сьогодні як підхід – це дуже складна система координат з безліччю параметрів, які повинні бути приведені в ідеально налаштовану, але при цьому живу і гнучку, біологічну систему.

Біохакінг сьогодні вважається одним з найпрогресивніших напрямків медицини. Основна мета цього напрямку – розвиток і практичне застосування новітніх індивідуальних методів омолодження, заснованих на глибинних фізіологічних процесах, з метою найбільш ефективного використання внутрішніх ресурсів кожної людини.

Як правило, у фокусі уваги біохакерів знаходиться одночасно 9 напрямків: харчування, сон, фізична активність, гормональний статус, детокс, генетика, мозкова діяльність, стрес-менеджмент та налаштування емоційного стану, і, звичайно, косметологічний аспект. На ньому ми і зосередимося, оскільки він знаходиться у сфері нашої компетенції.

Косметогеноміка – новий термін в галузі управління віком

Один з методів, який застосовується у біохакінгу – «косметогеноміка». Це термін, який позначає застосування законів і можливостей геноміки – науки про гени – в косметології. Косметогеноміка вивчає реакції генів на біологічні процеси, такі як старіння шкіри, гідратація, окиснення… Наближаючись до розуміння закономірностей цих процесів, вчені та розробники сучасної косметики вчаться керувати генами, перевиховуючи їх на збереження молодості. Косметогеноміка вивчає дію косметичних препаратів – кремів, сироваток, масок, процедур – на роботу наших генів, особливо – в шкірі, що сприяє її омолодженню.

Саме косметогеномний підхід лежить в основі досліджень і розробки косметологічних продуктів французького альготерапевтичного бренду Algotherm.

Цікавий той факт, що найбільш виражений косметогеномний ефект, що стимулює генну активність, мають креми, призначені для шкіри жінок 30 років і старше. Саме в цьому віці активність генів починає знижуватися, і з’являється необхідність в її стимуляції.

Отже, перший основний секрет геноміки краси – необхідність стимуляції та оптимізації активності генів шкіри. Саме активні речовини, що містяться у водоростях, проявляють тут свої неперевершені якості.

Чому це відбувається? Перш за все, через те, що фізіологічний склад водоростей і плазми крові людини майже ідеально сумісні. А по-друге, згідно з дослідженнями, активні речовини кожного з різновидів водоростей здатні вирішувати конкретні косметологічні завдання, впливаючи на різні типи генів.

На що дійсно може впливати косметика з водоростями?

Насправді, екстракти водоростей мають потужний потенціал. Постійні дослідження творців бренду відкривають все нові можливості цього біологічного матеріалу в рішенні косметологічних і вікових проблем шкіри. Багато років тому прекрасні результати застосування косметики на основі водоростей сформували окремий напрямок – альготерапія.

До речі, Algotherm – перший альготерапевтичний бренд, який впровадив косметогеномний патент. І єдиний бренд у світі, який використовує в складах засобів максимальну кількість видів водоростей – 24, завдяки власним екологічним плантаціям в Іруазькому морі в Бретані.

ПЕРЕЙТИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Ось тільки декілька результатів досліджень, проведених в лабораторіях Algotherm, які запатентовані і успішно застосовуються в продуктах бренду, зокрема, в засобах лінії Marine Life Cares:

4 оригінальні морські інгредієнти: морська водорість Ундарія пір’яста (лат. Undaria pinnatifida), Алария їстівна (лат. Alaria Esculenta), Морський салат (Ulva Lactuca) і Бура водорость Діктіоптеріс (лат. Dictyopteris Membranacea) (патент ALGOGENE) впливають і активують 35 клітинних генів, відповідальних за довголіття.

  • Водорость Ундарія пір’яста (лат. Undaria pinnatifida) активує 14 генів, задіяних в синтезі, дозріванні, збірці і закріпленню волокон колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Посилюється їх вироблення. Позаклітинний матрикс реструктурується, і дерма ущільнюється.
  • Морський салат (Ulva Lactuca) в концентрації 0,2% стимулює синтез колагену (+ 22%) і гіалуронової кислоти (+ 17%), а також стримує синтез (29% і 31%) ензимів, які ушкоджують позаклітинний матрикс.
  • Засоби з концентрацією Алариї їстівної (лат. Alaria Esculenta) знижують вироблення прогеріну в старіючих клітинах на -71%.
  • Бура водорость Діктіоптеріс (лат. Dictyopteris Membranacea) блокує гени, які беруть участь в 3 стадіях меланогенезу, і, таким чином, пригнічує секрецію меланіну в пігментні плями.

Косметогеномний біохакінг шкіри від експертів альготерапії

Основна складність косметогеномного підходу полягає в тому, що шкіра є органом, найбільш відкритим до таких впливів зовнішнього і внутрішнього середовища, як погода, харчування, стрес, гормональна регуляція, токсини, антиоксиданти, вітаміни тощо, і чутливо реагує на них. У зв’язку з цим з наукової точки зору інтерактивні моделі вивчення впливу косметичних препаратів на регуляцію роботи генів шкіри найбільш складні – адже на результати впливають абсолютно всі фактори.

Саме біохакінгу, в тому числі косметологічному, буде присвячена перша в Києві конференція, до якої запросили виступити з доповіддю «Косметогеномний біохакінг» експертів альготерапії і бренду Algotherm. Ця подія про те, як за допомогою інноваційних підходів поліпшити здоров’я, стати більш продуктивним і збільшити тривалість життя. На івенті ви дізнаєтесь, як керувати ресурсами власного організму і вийти за межі своїх можливостей. Навчіться користуватися цим інструментом і станьте кращою версією себе!

https://kyiv.biohacking.events/

БІЛЬШЕ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ З БІОХАКІНГУ

ЗРОБЛЕНО У БРЕТАНІ ВІДПОВІДНО
ДО ЕКОЛОГІЧНИХ СТАНДАРТІВ

Контроль на кожному етапі виробництва гарантує повну безпеку наших продуктів.

Упаковка без додаткових вставок, що зменшує споживання паперу.

Управління поновлюваними джерелами енергії.

Еко-свідомі процеси споживання води і тепла.

Використання паперу FSC (Forest Stewardship council)* в нашій упаковці.

* Вироблено з використанням деревини із відповідально контрольованих лісів.

ЕФЕКТИВНИЙ ЦІЛЬОВИЙ ПРИРОДНИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

55 продуктів для обличчя та тіла,
що відповідають всім потребам шкіри.

ВІДБІР ТА
ЗБІР ВРОЖАЮ
МОРСЬКИХ ВОДОРОСТЕЙ
З ПОВАГОЮ ДО
МОРСЬКОГО БІОРІЗНОМАНІТТЯ

Більша частина наших морських водоростей збирається на узбережжі Бретані. Проте, щоб зберегти цей цінний ресурс, ми також використовуємо водорості з інших морів та океанів, включаючи береги Канади, Англії, Ірландії та Марокко. До того ж, нам поставляють деякі види морських водоростей з усього світу, зокрема з Австралії, Малайзії, Філіппін, острову Ява та Бермудських островів.

Усі наші водорості виростають в поновлюваних джерелах, що гарантує захист морського середовища.

Окрім того, ми враховуємо періоди розмноження для захисту морського біорізноманіття.

Для збору врожаю ми використовуємо ряд технік: ручний збір, збір з човна та культивування (для деяких макроводоростей та всіх видів мікроводоростей).

ФОРМУЛИ, ЩО ПОВАЖАЮТЬ ВАШУ ШКІРУ

Наші безкомпромісні формули розроблені спеціально для максимального задоволення та толерантності шкіри:

Не містять парабенів, феноксіетанолу та MIT (метілізотіазолінон).

In vitro та in vivo тестування на ефективність та гіпоалергенність, дерматологічний та офтальмологічний контроль, клінічне тестування
Вміст алергенів зведено до мінімуму.
Приємні текстури і аромати.
Відсутність тестування на тваринах.

Оберіть водорість
та відкрийте її безмежні властивості

МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ – ДИВОВИЖНІ ТА ЧУДОДІЙНІ
РОСЛИНИ, ЯКІ ПОВНІСТЮ БІОПОДІБНІ ДО ШКІРИ

Насиченість біо-активними молекулами

Усі водорості багаті біологічно активними молекулами: амінокислотами, екзополісахаридами, білками, вітамінами, жирними кислотами тощо. Така насиченість дає кожній водорості здатність впливати на шкіру.

30 морських інгредієнтів доповнюють один одного, що дозволяє нам знаходити рішення будь-яких проблем шкіри.

Біоподібність

Шкіра та водорості характеризуються ідеальною природною спорідненістю. У їх складі еквівалентне співвідношення мікроелементів та мінералів.

Осмотична дифузія

Це природний процес, в результаті якого елементи з області високої концентрації переміщаються в область з більш низькою концентрацією для відновлення рівноваги. Саме так водорості і морська вода забезпечують шкіру всіма необхідними мікроелементами.