ДОСЛІДЖЕННЯ,
ВІДБІР І
КАТАЛОГІЗАЦІЯ
ВОДОРОСТЕЙ

З 1962 року в результаті досліджень ALGOTHERM було відібрано 30 видів водоростей з таким молекулярним складом, який найкращим чином відповідає стандартам та вимогам у догляді за шкірою. Деякі морські водорості прекрасно поєднуються один з одним та з іншими інгредієнтами, в результаті чого створюються ексклюзивні морські комплекси для максимальної ефективності на шкірі.

7 ЕКСКЛЮЗИВНИХ МОРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ
ДЛЯ ШКІРИ З ДОВЕДЕНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ

AlgoClearALGOPURE

Очищення, матування та балансування Морські водорості Фукус спіральний (Fucus Spiralis) та мікроводорость Тетраселміс Чуі (Tetraselmis Chui). Зменшення акне на 84% за 28 днів.

*Тести in vivo проведені у фокус-групі з волонтерів із застосуванням комплексу ALGOPURE 3% двічі на день на щоках протягом 28 днів. Спостереження за акне та іншими недосконалостями шляхом візуального аналізу. Тест проведено виключно із застосуванням матуюючої рідини Matifying Fluid Purity.

AlgohydraALGOHYDRA

Зволожує* та живить
Морські водорості Хондрус Кріспус / Ірландський мох (Chondrus Crispus) та червоні водорості (Kappaphycus Alvarezii) + 188% зволоження *

*Зволожує верхні шари епідермісу. Тригодинний тест на рівень зволоження з використанням Живильної сироватки RE•Source, проведений у фокус-групі з добровольців.

ALGOGENE ПАТЕНТ

Проти зморшок, зміцнюючий, проти в’ялості шкіри, проти плям
Водорості Ундарія Периста (Undaria Pinnatifida), Діктиоптерис (Dictyopteris Membranacea), Ульва (Ulva Lactuca) та Алярія їстівна (Alaria Esculenta). Активують 35 генів молодості*.

*Генетичне тестування Філіпа Бенеша, доктора наук та генетики, колишнього директора CNRS.

AlgoBlanc CXCX+ / ALGOBLANC CX+

Проти темних плям / висвітлююча дія
Морські водорості Діктиоптерис (Dictyopteris Membranacea), блакитні мікроводорості Формідіум Персіцінум (Phormidium Persicinum) та біла лілея. Зменшує темні плями до -75%*. Сяючий тон обличчя: 95%*.

* Клінічний тест у фокус-групі із волонтерів з фототипами III або IV. Двічі на день застосування 3% бурої морської водорості Діктиоптерис (Dictyopteris membranacea) протягом 84 діб.

Algo SilhouetteАЛЬГО СИЛУЕТ ЩІЛЬНІСТЬ

Втрата жирових відкладень
Морські водорості Фукус пухирчастий (Fucus Vesiculosus), кофеїн та Сведа морська. Стримування вивільнення лептину адипоцитами на 56%* + 58% синтезу проколагену*

* In vitro тестування на вивільнення лептину та адипоцитів.

Algo SilhouetteАЛЬГО СИЛУЕТ ЛЕГКІСТЬ

Виведення вологи. Морська водорость Пальмарія Пальмата (Palmaria palmata), кінський каштан і алое вера. Синтез VEGF (фактора росту ендотелію судин) -17% зменшує запалення в силу поганої мікроваскулярізаціі шкіри *.

*In vitro тестування Complexe Légèreté

АЛЬГО СИЛУЕТ ПРУЖНІСТЬ

Зміцнююча дія
Морські водорості Алярія їстівна (Alaria Esculenta), поєднання кремнію та Центели Азіатської. + 58% синтезу проколагену*.

* In vitro тестування синтезу проколагену.